KOMPLEKSOWY PROJEKT ARANŻACJI.


Projekt kompleksowy obejmuje całościową aranżację wnętrza, łącznie z doborem materiałów, mebli i detali oraz ewentualną propozycją podwykonawców poszczególnych prac. Spośród 2-3 wariantów układu funkcjonalno-przestrzennego wnętrza wybierasz ten, który wspólnie dopracowujemy. W skład projektu kompleksowego wchodzą wizualizacje 3D, rysunki dla wykonawców, szczegółowe projekty łazienek i kuchni, projekty zabudowy stolarskiej. W ramach tej usługi rekonesans zakupowy jest po naszej stronie, dzięki czemu nie tracisz czasu na jeżdżenie po sklepach z artykułami wnętrzarskimi. Możesz też zlecić nam dokonanie zakupów w Twoim imieniu, a jeśli wolisz zająć się tym osobiście pomoże Ci w tym szczegółowe zestawienie elementów wnętrzarskich wraz z odnośnikami do miejsc zakupu.

KONCEPCYJNY PROJEKT WNĘTRZA


Koncepcyjny projekt aranżacji wnętrza jest wystarczający, jeśli masz już wiele konkretnych pomysłów na wygląd Twojego przyszłego mieszkania, domu czy ogrodu i potrzebujesz pomocy w ich usystematyzowaniu i spięciu w całość. Zdarza się, że Klienci wybierają to rozwiązanie, ponieważ mają już również wybrane konkretne produkty i chcą zobaczyć jak będą one wyglądały we wnętrzu (wizualizacje 3D). Projekt można wzbogacić o wybrane rysunki techniczne (np. rozmieszczenie punktów elektrycznych) lub zlecić jego wybranych pomieszczeń, a nie całej przestrzeni lokalu. W ramach usługi otrzymasz szczegóły kolorystyczne i zestawienie elementów wnętrzarskich bez szczegółowych danych do zakupu.

FUNKCJONALNY PROJEKT WNĘTRZA


Projekt funkcji jest najmniej zaawansowaną formą projektu wnętrza potrzebną na przykład wówczas, jeśli stoisz przed decyzją zakupu lokalu, a nie wiesz czy da się w nim wprowadzić zmiany uwzględniające Twoje potrzeby funkcjonalne (ilość pokoi, przeniesienie zabudowy kuchennej, zmiany w układzie łazienki, itp.). Projekt zawiera 2-3 wariantów rozplanowania powierzchni uwzględniających ewentualne przeróbki ścian, ergonomię przestrzeni, wyposażenie pokoi, łazienek, rozplanowanie przestrzeni kuchni, linię podziału rodzaju podłóg, itp. Po ten projekt chętnie sięgają osoby remontujące swoje mieszkanie czy dom, ponieważ mogą wówczas dobrze zaplanować jego przyszły kształt i cieszyć się rozwiązaniami funkcjonalnymi dobranymi pod ich potrzeby.