Usługi

I. PROJEKT WNĘTRZA MIESZKALNEGO
Projekt kompleksowy wnętrza – najbardziej zaawansowana i wygodna dla Ciebie forma współpracy. Zakres prac Projektanta obejmuje całościową aranżację wnętrza, łącznie z doborem materiałów, mebli i detali, wizualizacją 3D, propozycją podwykonawców poszczególnych prac oraz nadzorem autorskim.

Projekt koncepcyjny wnętrza - jest to bardziej ekonomiczna forma współpracy, z której warto skorzystać jeśli jesteś w stanie w większym stopniu zaangażować swój czas na samodzielne dopracowanie założeń projektowych. W ramach tej usługi otrzymujesz pomoc w doborze wszystkich elementów wnętrza, wizualizacje 3D projektowanej przestrzeni oraz doradztwo Projektanta.

Ponadto oba rodzaje projektu wnętrza mogą być wzbogacone o szereg usług towarzyszących:
- usługa transportowa: dostawa materiałów, mebli i wyposażenia,
- usługa przeprowadzkowa: transport i logistyka,
- usługa informatyczna – uruchomienie sieci, WiFi, podłączenia sprzętów.

II. PROJEKT PRZESTRZENI OGRODOWEJ
W zakresie projektów zieleni wyodrębniamy podobny do projektu wnętrz mieszkalnych podział na projekty koncepcyjne i kompleksowe aranżacji ogrodu, tarasu czy przestrzeni przed lokalem usługowym. Oprócz projektu samej zieleni obejmuje to również projekty i wykonawstwo nawierzchni ogrodowych i małej architektury.

Współpracujemy ze sprawdzonymi Wykonawcami (szkółki roślin, brukarze, stolarze, itp.), dzięki czemu zapewniamy całościową obsługę Twojej inwestycji w otoczenie.

III. DORADZTWO INWESTYCYJNE I PROJEKTOWE
Decydując się na zakup lokalu sprawdzasz wiele możliwości rynkowych i zastanawiasz się jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, którą oglądasz. My wiemy jak trudno podjąć ostateczną decyzję o zakupie i dlatego dajemy Ci możliwość skorzystania z kilku prostych rozwiązań wstępno-projektowych:
- usługi Zakup kontrolowany obejmującej porównanie kilku rozpatrywanych do zakupu lokali pod kątem ich atrakcyjności i możliwości adaptacyjnych,
- projektu funkcjonalnego, czyli rzutu 2D pokazującego optymalne rozplanowanie powierzchni mieszkalnej czy usługowej, ze wskazaniem jej atutów i potencjalnych zagrożeń projektowych,
- porad stylistycznych i konsultacji Twoich pomysłów aranżacyjnych.